Porady online

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów i korzystając z nowoczesnych rozwiązań jakie daje dziś Internet, Kancelaria oferuje świadczenie porad prawnych drogą elektroniczną i oferuje usługę prawną przez Internet.

Dzięki temu rozwiązaniu, niezależnie od miejsca zamieszkania mogą Państwo otrzymać kompleksową i profesjonalną pomoc prawną bez potrzeby osobistego spotkania z adwokatem.

W formie @-konsultacji Kancelaria oferuje:

  • udzielenie porady prawnej
  • opracowanie i przesłanie opinii prawnej
  • sporządzenie i przesłanie pisma procesowego
  • sporządzenie i przesłanie projektu umowy

Jak uzyskać @-konsultację?

  1. Należy wypełnić poniższy formularz i opisać szczegółowo zaistniały problem prawny.
  2. Następnie proszę poczekać na odpowiedź zwrotną, potwierdzającą otrzymanie zapytania wraz z propozycją wyceny usługi, terminu sporządzenia porady, ewentualnie konieczność podania dodatkowych informacji, czy też przesłania dokumentów.
  3. W przypadku akceptacji zaproponowanych warunków będą Państwo proszeni o przesłanie przelewem na rachunek bankowy Kancelarii wynagrodzenia.
  4. Po otrzymaniu wynagrodzenia adwokat przystąpi do wykonania zamówionej porady prawnej i prześle sporządzoną odpowiedź na Państwa pytanie w terminie uprzednio wskazanym.

Poniższy formularz kontaktowy można także wypełnić celem umówienia terminu spotkania w siedzibie Kancelarii lub zainteresowania ofertą świadczonych usług prawnych.

@-KONSULTACJE
Zapoznałem się oraz akceptuję regulamin @-konsultacji udzielania porady prawnej on-line.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych) przez Kancelarię Adwokacką adwokat Joanny Fiedor-Wójcik z siedzibą w Nowym Targu przy ul. Polnej 30, w celu realizacji usług prawnych świadczonych przez Kancelarię i podmiotów współpracujących z Kancelarią oraz w celu archiwizacji i prowadzenia działań marketingowych podejmowanych przez Kancelarię. Oświadczam, o poinformowaniu mnie o dobrowolności podania danych i przysługujących mi prawach, w szczególności o prawie dostępu do treści danych i ich poprawiania.